Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

У-подібна муфта для геотермальних насосів 32 мм

* ціна актуальна на 01.03.2024Муфта У-подібна 32 мм - це фітинг для поліетиленових труб польського виробника TRANS-QUADRO (Транс-Квадро). У-образник накінечник TQ 32 PE-100 SDR11 використовується у геотермальних системах. Сам накінечник приварюється двома терморезисторними муфтами.

Терморезисторне зварювання - справа не з простих і тут не обійтися без компетентної зварювальної бригади. Не слід проводити даний тип робіт самостійно. Роботу по сварці накінечників для теплових насосів можна здійснювати при температурах від -5 ° C до + 40 ° C. У противних випадках електрозварювання проводять в спеціальних тентах з обігрювальним або охолоджуючим обладнанням відповідно.

Компанія "Пласт і Ко" ось вже 15 років є представником польської фірми TRANS-QUADRO на території України - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний терморезисторний фітинг в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури терморезисторних фітингів. Також дана продукція має всю дозвільну документацію з якою можна ознайомитись у вкладці "Сертифікати".

Муфта у-подібна- купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати у-образник можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах України: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Транс-Квадро.