Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Фітинги стикові для поліетиленових труб


Фітинги ПЕ литі для стикового зварювання трубопроводів із поліетилену

Монтаж напірного трубопроводу з поліетилену для влаштування водопроводу або газопроводу під землею неможливо виконати без литих стикових фітингів. Вони знадобляться для якісного виконання робіт у місцях:
 • поворотів;
 • зміни діаметра магістралі;
 • розгалуження;
 • приєднання до трубопроводу інших елементів.
Зварювання фітингів із трубами здійснюється за допомогою спеціального стикового зварювального апарату. Першим етапом йде торцювання, потім нагрівальний елемент одночасно нагріває фрагменти (торці) фітингу та труби, а потім відбувається з'єднання цих нагрітих торців під тиском. Далі зазвичай необхідно витримати певний час охолодження, що призведе до повного застигання звареної маси. Цей спосіб зварювання забезпечує максимальний рівень герметичності трубопроводу, оскільки труба з фітингом стає одним цілим. Виготовляються литі стикові фітинги багатьма виробниками з урахуванням європейських стандартів якості. Основні виробники – це Німеччина, Польща та Австрія. З відомих торгових марок це SIMONA, Baenninger, Trans-Quadro та AGRU. Лиття проводиться під тиском у термопласт автоматах. Потім продукція проходить механічну обробку. Литі фітинги повинні витримувати великі навантаження та бути максимально зносостійкими та міцними. Тому марка поліетилену зазвичай PE100 і іноді PE100+, має підвищений показник мінімальної тривалої міцності поліетилену (MRS).

Литі стикові фітинги - гарантія надійного з'єднання

Трубопровід повинен бути надійно захищений від витоку або потрапляння всередину сторонніх речовин. Забезпечити це можна за допомогою литих фітингів для поліетиленових труб, що закріплюють між собою частини трубопроводу у монолітному з'єднанні через зварювання. Це збереже цілісність протягом тривалого часу експлуатації. Литі стикові фітинги, які пропонує наша компанія, забезпечують надійне з'єднання труб і не втрачають своїх експлуатаційних характеристик. Їхній матеріал не взаємодіє з речовинами, що проходять через трубопровід, не деформується, витримує агресивне середовище. Також фітинги стикові для поліетиленових труб витримують перепади температури та механічні пошкодження. Фітинги для поліетиленових труб, які ви придбаєте у нашої компанії, прослужать не одне десятиліття, оскільки прогнозований час експлуатації близько 50 років. Якість з'єднувальних елементів підтверджується наявністю відповідних сертифікатів, одержаних у центрах сертифікації.

Фітинги литі для поліетиленових труб марки ПЕ100

Поліетилен PE100 є термопластичним матеріалом високої щільності, який зазвичай використовується в різних промислових та комерційних цілях, включаючи системи трубопроводів для газо- та водопостачання, гірничодобувної промисловості, сільського господарства та видалення стічних вод. Це високоефективний матеріал, що має низку переваг у порівнянні з традиційними матеріалами, такими як сталь та ПВХ. PE100 відомий своєю високою стійкістю до розтріскування під напругою, стирання та хімічних впливів, а також гнучкістю, легкою вагою. Він також стійкий до ультрафіолетового випромінювання, що робить його придатним для використання на свіжому повітрі. ПЕ100 виробляється за допомогою процесу, званого полімеризацією, який включає об'єднання газоподібного етилену з каталізатором під високим тиском та температурою. Отриманий матеріал має високу молекулярну масу, що сприяє його міцності та довговічності. PE100 придатний для вторинної переробки, що робить його екологічно чистим варіантом. Загалом поліетилен є універсальним та надійним матеріалом, який завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам широко застосовується у різних галузях промисловості.

Великий асортимент фітингів для стикового зварювання

У каталозі продукції «Пласт і Ко» представлено все необхідне для мереж напірного та технічного водопостачання, газопостачання та каналізаційних систем:
 • стикові відведення - фітинги для стикового зварювання поліетиленових труб у місцях їх повороту. Ви можете купити стикове коліно під 90° та 45°, а також вибрати потрібний діаметр – від 90 мм до 400 мм;
 • перехід редукційний стиковий - використовується для зварювання між собою ПЕ труб різного діаметра;
 • буртова втулка під фланець — забезпечує надійний перехід із поліетиленових труб на фланцеву запірну арматуру;
 • фланець під буртову втулку використовується при з'єднанні труб із фланцевою арматурою. Діаметри від DN50 до DN400;
 • трійник стиковий - рівносторонній фітинг для зварювання трубопроводів у місцях розгалуження. Розміри від 90 мм до 400 мм;
 • трійник редукційний стиковий — за його допомогою можна виконати розгалуження труби з меншим діаметром, ніж основна магістраль;
 • стикова/лита заглушка/глушка — використовується для перекриття потоку робочого середовища.

Компанія «Пласт і Ко» пропонує якісну продукцію для монтажу трубопроводів з поліетилену. Ви можете купити у нас фітинги для стикового зварювання різних модифікацій та розмірів. Запрошуємо до співпраці роздрібних та оптових клієнтів (діють спеціальні ціни).