Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Труби поліетиленові ПЕ-100


Водопровідні поліетиленові труби ПЕ100 – купити з оптового складу

Компанія "Пласт і Ко" реалізує напірні поліетиленові труби марок ПЕ100/ПЕ80 для подачі холодної води (питної чи технічної) або газу. Труба йде з синьою смугою, якщо планується використання під воду, та з жовтою або помаранчевою для газопостачання. Пластикові водопровідні труби на сьогоднішній час є типами трубопроводів для води, що найбільш використовуються. Дуже часто зношений сталевий трубопровід у міських магістралях змінюють саме на поліетиленову трубу завдяки безперечним перевагам. Прогнозовані терміни експлуатації ПЕ труб понад 50 років, за дотримання всіх необхідних умов монтажу та укладання. Ми постачаємо поліетиленові труби ПЕ100 виключно відомих та перевірених торгових марок, якими не доводиться сумніватися. В результаті Ви оперативно отримуєте якісний сервіс та гарні вироби за оптовою ціною.

Труби для напірного водопроводу з поліетилену - характеристика

Поліетиленові труби є різновидом пластикових труб, виготовлених з поліетилену високої щільності (HDPE). Поліетиленові труби гнучкі, легкі та міцні, що робить їх придатними для використання в різних областях, включаючи водопостачання, газорозподіл, водовідведення та іригаційні системи. Вони також стійкі до корозії, хімічних речовин та стирання, що сприяє їх довговічності та знижує витрати на технічне обслуговування. Поліетиленові труби прості в монтажі та вимагають мінімальної кількості фітингів, що скорочує час монтажу та трудовитрати. Крім того, їхня гладка внутрішня поверхня знижує тертя, що сприяє високій швидкості потоку і знижує споживання енергії. Поліетиленові труби також є екологічно чистими, тому що підлягають вторинній переробці та не виділяють токсичних хімічних речовин у навколишнє середовище. Загалом поліетиленові труби є надійним та економічним варіантом трубопровідних систем, а їх універсальність та довговічність роблять їх популярним вибором у різних галузях промисловості.

Що потрібно знати перед придбанням поліетиленових труб?

  • - визначитися з діаметром труби;
  • - визначитися з метражем (труби діаметрів 20-110 відпускаються кратно 5 м, діаметри вище 110 йдуть відрізками 6 або 12 метрів);
  • - визначитися з цільовим призначенням (холодна вода, технічна вода, газ);
  • - визначити тиск, який буде в проектованому трубопроводі.

Хочете купити поліетиленову трубу або дати запит на комерційну пропозицію?

Компанія "Пласт і Ко" допоможе підібрати необхідні труби та комплектуючі, проконсультує за ціною та допоможе зробити вибір. Ми є комплексним постачальником, у якого можна придбати все та в одному місці.