(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
(068) 493-72-17
plastiko@ukr.net

Компанія

Товариство з обмеженою відповідальністю «Пласт і Ко» здійснює діяльність щодо комплектації зовнішніх полімерних систем водопостачання, газопостачання і каналізації. ТОВ «Пласт і Ко» було засноване в 2004 році.
На сьогоднішній день асортиментний ряд підприємства налічує понад 500 найменувань. Компанія є офіційним представником польської фірми TRANS-QUADRO (деталі для терморезисторного та стикового зварювання), є дилером багатьох вітчизняних заводів поліетиленових труб ПЕ-100. Також компанія «Пласт і Ко» реалізує продукцію німецьких фірм Baenninger та Simona (деталі для стикового зварювання), італійської фірми Unidelta (цангові затискні фітинги для водопроводу), австрійської фірми Agru (деталі для терморезисторного та стикового зварювання), польського виробника ПВХ труб та фітингів Kaczmarek та K2-KAH (каналізаційні гофровані труби).
Ми –спеціалісти у своїй діяльності
Наша команда кваліфікованих фахівців з великою увагою стежить за розвитком передових технологій на світовому ринку і постійно працює для того щоб покупці першими отримали найдосконалішу і інноваційну продукцію, а також сучасні комплексні рішення.
Взаємна чесність
Чесність - умова нашого корпоративного успіху у відносинах з діловими партнерами. Ми обіцяємо тільки те, що можемо надати, вважаємо домовленості обов'язковими, поважаємо і дотримуємося закону.