Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Компресійні фітинги Unidelta


Фітинги UNIDELTA - компресійна фурнітура родом з Італії

Компресійні фітинги застосовуються при створенні систем холодного або технічного водопостачання. Ці конструктивні елементи, вони ж фітинги, призначені для різних типів з'єднання напірних поліетиленових трубопроводів діаметрами 20мм-110мм. В асортименті ТОВ "Пласт та Ко" представлені фітинги Unidelta - це продукція відомого італійського бренду, датою заснування якого є 1973 рік. Бренда, який став синонімом якості протягом 30 років на території України. За нашими даними, близько 60% всіх комплектуючих для поліетиленових труб у нашій країні саме ТМ "Унідельта", що говорить саме за себе. Десятки складів у різних областях, сотні та тисячі майстрів, які мають досвід монтажу затискних фітингів, а також елементарний процес роботи – все це говорить про те, що вибір широкого ринку споживачів спрямований на користь даного виробника компресійних фітингів та цангового типу з'єднання загалом. Обжимні фітинги Унідельта відрізняються відмінними технічними особливостями. Завдяки цьому можна забезпечити надійну герметизацію системи, а сам матеріал поліетилен (HDPE) є харчовим пластиком і дозволяє використовувати комплектуючі при монтажі водопроводу питної води. Основою компресійного з’єднання є цанга, яка при закручуванні обтискної гайки "врізається" в трубу ПЕ. Оскільки основною вимогою в сучасних реаліях є тиск 10 бар, компресійні фітинги, завдяки своїм конструктивним особливостям, дозволяють експлуатацію при робочому тиску 16 бар і навіть вище (гідроудар). Купити кращі фітинги для поліетиленових труб у Києві з доставкою по Україні – у нас великий склад та відправки день у день. На нашому сайті можна ознайомитись з каталогом Unidelta у розділі “Сертифікати”.
фітинги унідельта фотоunidelta водопроводні труби

Пару слів про якість затискних фітингів для водопровідних труб

Продукція компанії виготовлена за нормативними вимогами EN 12201, ISO 4427, ISO 14236, ISO 13460, DIN 8074. Сертифікати відповідності та гігієнічні сертифікати постійно оновлюються. Фірма Unidelta при розробці та розвитку своїх продуктів змогла перевірити різні кейси використання у найважчих для експлуатації умовах, яким можуть бути піддані фітинги протягом робочого періоду. Обжимні фітинги для ПЕ труб проходять випробування на овалізацію, що здійснюється навантаження, на постійні цикли змінного тиску, на надлишковий тиск (викликаний такими перешкодами як гідравлічний удар), зовнішній тиск, що перевищує внутрішній тиск установки, тягове навантаження, вигин та багато інших. Зазвичай передбачається, що термін експлуатації триватиме багато років, зазвичай це близько 25 років, і тому компресійні фітинги UNIDELTA для поліетиленових труб повинні гарантувати стабільну якість на довгий період. Відгуки на унідельта фітинг є виключно позитивними і з ними працювали всі без винятку монтажники трубопроводів з поліетилену ПЕ100. Ми впевнені та запевняємо вас, що купити фітінг компресійний італійської якості це Ваш свідомий та якісний вибір.

Простота монтажу фітингів для ПЕ труб

У переліку товарів нашої компанії представлено безліч фітингів для ПЕ труб, монтаж яких виконується досить легко. Ось кілька кроків, які вам допоможуть:
 • Відрізати торці труб під прямим кутом за допомогою інструментів для різання труб (ножиці), циркулярної або стрічкової пилки. Але будемо з вами чесні, найчастіше використовується звичайна пилка;
 • При певній овальності намагайтеся вирівняти трубу по більшій осі;
 • Видалити задирки, а потім фаску труби за допомогою спеціального фаскознімача для діаметрів 20-63 та 75-110;
 • Відкрутити синю затискну обойму і одягнути її на трубу, далі одягнути кільце фальцю (цангу) і переконатися, що широка сторона спрямована в бік перехідника;
 • Далі необхідно проштовхнути трубу в перехідник, діючи в осьовому напрямку, долаючи прокладку до внутрішньої кромки корпусу перехідника. При труднощах можна використовувати мильний розчин;
 • Закрутити обойму – компресійне затискне з'єднання готове!
Основними конструктивними елементами поліетиленових фітингів UNIDELTA є:
 • основна частина (обойма) - тіло, виготовлене з міцного поліпропілену PP-B;
 • ущільнювальні кільця (прокладки) з нітрил-каучукової гуми (NBR), які мають високу стійкість до набухання по відношенню до бензолів, олій і жирів;
 • втулка, виготовлена із зносостійкого поліпропілену, що має УФ захист;
 • цанга - спеціальне затискне кільце з ацетальної смоли;
 • поліпропіленова гайка - затискна обойма.
унідельта УкраїнаUNIDELTA зажимний фітинг
Така конструкція забезпечує надійне та легке з'єднання. Герметизація відбувається завдяки кільцю ущільнювача, яке виконує свою функцію при затяжці гайки. Виконати роботу з монтажу можна вручну без спеціальних інструментів. Для більшої зручності можна використовувати спеціальний обтискний ключ діаметром 75-110.
унідельта ключ

Для чого потрібні компресійні фітинги UNIDELTA?

За допомогою фітингів для поліетиленових труб процес монтажу водопроводу в приватному будинку, комерційному приміщенні, колодязі, зливової каналізації або на ділянці зрошення виконується максимально швидко і вони дозволяють вирішити задачі по:
 • з'єднанню між собою пластикових трубопроводів з поліетилену ПЕ100 (PE100);
 • переходу з поліетиленових труб на фланцеву арматуру або різьбовий фітинг;
 • водопостачання житлових приміщень - для підведення води до приватного будинку;
 • обладнання поліетиленовим трубопроводом підприємства харчової промисловості;
 • монтаж системи поливу, технічного водопостачання, каналізаційної напірної або безнапірної системи, холодного водопостачання тощо.

Каталоги UNIDELTA, номенклатура та найкращі ціни

"Пласт і Ко" є дилером ТМ "UNIDELTA" в Україні та пропонує придбати фітинги для поліетиленових труб - ми реалізуємо компресійні фітинги роздрібним та оптовим покупцям у різних варіантах для вирішення безлічі завдань:
 • муфти сполучні з’єднувальні ПЕ-ПЕ - для з'єднання поліетиленових труб однакового діаметра. В асортименті є сполучні муфти для труб діаметром від 20х20 до 110х110;
 • відведення під 90°/45° - для з'єднання в місцях повороту під 90°/45°;
 • трійники сполучні - для з'єднання водопроводу однакового діаметра для створення нової “гілки”;
 • перехідники редукційні компресійні - для з'єднання поліетиленових труб різного діаметра;
 • муфти із зовнішньою різьбою (ЗР) - для з'єднання ПЕ із запірною арматурою;
 • муфти з внутрішнім різьбленням (ВР) - для з'єднання ПЕ із запірною арматурою;
 • трійник редукційний - для з'єднання труб різного діаметра;
 • хомути для врізання з внутрішнім різьбленням (ВР) - для врізання в поліетиленову трубу без тиску;
 • муфти фланці (фланцевий перехід) - для з'єднання труб із фланцевою запірною арматурою;
 • коліно із зовнішньою різьбою (ЗР) - для з'єднання труб і запірної арматури в місцях повороту трубопроводу під 90°;
 • коліно з внутрішнім різьбленням (ВР) - для з'єднання труб із запірною арматурою в місцях повороту трубопроводу під 90°;
 • крани кульові шарові ПЕ-ПЕ - запірний елемент трубопроводу для перекриття рух води та іншої рідини в діаметрах 20мм-63мм.
унідельта асортимент
У нашому асортименті представлений великий перелік модифікацій виробів - для всіх діаметрів труб. Ви можете купити компресійні фітинги Унідельта, оформивши замовлення на нашому сайті, зателефонувавши нам або залишивши запит на електронну пошту. Ціна на фітинги UNIDELTA завжди актуальна на нашому сайті. Доставка здійснюється транспортними компаніями по Україні, ми підтримуємо склад у м. Київ та здійснюємо комплектацію замовлень щодня. У нас є всі комплектуючі необхідні для монтажу трубопроводу, а наші консультанти при необхідності допоможуть зробити вибір і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять.