(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
(068) 493-72-17
plastiko@ukr.net
> Список категорій
Труби поліетиленові ПЕ-100 Терморезисторні фітинги Trans-Quadro Фітинги для стикової зварки Компресійні фітинги Unidelta Муфта компресійна ПЕ-ПЕ Коліно компресійне під 90° Коліно компресійне під 45° Заглушка компресійна Коліно з внутрішньою різьбою (ВР) компресійне Коліно з зовнішньою різьбою (ЗР) компресійне Кран шаровий ПЕ-ПЕ Муфта з внутрішньою різьбою (ВР) компресійна Муфта з зовнішньою різьбою (ЗР) компресійна Муфта-Фланець компресійна Перехід редукційний компресійний Трійник з внутрішньою різьбою (ВР) компресійний Трійник з зовнішньою різьбою (ЗР) компресійний Трійник ПЕ-ПЕ-ПЕ компресійний Трійник редукційний компресійний Хомут для врізки з внутрішньою різьбою (ВР) Крани шарові латунні (ручка, метелик) Ключ монтажний UNIDELTA Кран кульовий UNIDELTA різьбовий з ВР Кран кульовий UNIDELTA різьбовий з ЗР Зворотній клапан латунний Сегментні фітинги Апарати стикової та терморезисторної зварки Гофровані труби та фітинги для зовнішньої каналізації Зовнішня каналізація ПВХ Внутрішня каналізація ПП Переходи ПЕ-сталь, цокольні вводи Крани ПЕ для підземної установки Запірна арматура Стрічка сигнальна Інші супутні товари
Трійник UNIDELTA 32 компресійний рівносторонній - це фітинг для поліетиленових труб від італійського виробника UNIDELTA, який використовується для з'єднання поліетиленових труб. Використовується трійник Унідельта 32 ПЕ-ПЕ-ПЕ в мережах холодного водопостачання з тиском до PN16, в системах поливу, технічному водопостачанні, а також в каналізаційних системах.

Спосіб монтажу фітингів UNIDELTA називається компресійним або затискним, оскільки при затягуванні вручну або спеціальним ключем обойми йде опресовування цангового кільця і його "вгризання" в поліетиленову трубу. Завдяки цьому такі фітинги і тримають високий тиск. В результаті з'єднання виходить роз'ємним - його можна в будь-який момент демонтувати і зібрати заново в іншому місці. Пластикові компресійні фітинги традиційно використовуються з поліетиленовими трубами. У більш рідкісних випадках їх використовують з іншими типами полімерних труб. Цангові фітинги традиційно мають високу опірність до хімічних речовин.

Компанія "Пласт і Ко" з 2004 року є комплексним постачальником поліетиленових труб і фітингів, зокрема компресійних фітингів Унідельта - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний фітинг в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури виробника.

UNIDELTA трійник діаметр 32 мм – фото зажимного фітинга наживо

Код товару із каталогу UNIDELTA: CODE 1005

трійник компресійна 32 unidelta

Трійник 32x32x32 UNIDELTA- купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати компресійний трійник Унідельта 32 можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Унідельта.