(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
(068) 493-72-17
plastiko@ukr.net
> Список категорій

Сідловий трійник терморезисторний 125/63 мм SDR11

  • терморезисторні фітинги TRANS-QUADRO ціна
  • 792.00 UAH
Сідловий трійник - це фітинг для поліетиленових труб польського виробника TRANS-QUADRO (Транс-Квадро). Сідловий трійник терморезисторний TQ 125-63 PE-100 SDR11 використовується терморезисторніу водонапірні або газопровідні поліетиленові труби. При виробництві вбудовується мідна нагрівальна спіраль, дві клеми (контакти) для зварювальних апаратів та індикатори зварювання. В процесі терморезисторного зварювання внутрішня поверхня фітинга і зовнішня поверхня поліетиленової труби нагріваються і плавляться під певною температурою. Після охолодження Ви отримуєте монолітне, нероз'ємне з'єднання з передбачуваним терміном експлуатації близько 50 років.

Сідлові трійники терморезисторні Транс-Квадро йдуть з наклейкою, яка містить дані для зварювання: діаметр фітинга, час охолодження, напруга для зварювання, штрих-код. Штрих-код необхідний для автоматичного введення параметрів в зварювальний апарат для автоматизації процесу, щоб максимально виключити вплив людського фактора на якість з'єднання. Якщо ж, з якихось причин, штрих-код не спрацював, то на наклейці вказані необхідні параметри для їх ручного введення.

Терморезисторне зварювання - справа не з простих і тут не обійтися без компетентної зварювальної бригади. Не слід проводити даний тип робіт самостійно. Роботу з електрозварними сідловими трійниками можна здійснювати при температурах від -5 ° C до + 40 ° C. У противних випадках електрозварювання проводять в спеціальних тентах з обігрювальним або охолоджуючим обладнанням відповідно.

Компанія "Пласт і Ко" ось вже 15 років є представником польської фірми TRANS-QUADRO на території України - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний терморезисторний фітинг в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури терморезисторних фітингів. Також дана продукція має всю дозвільну документацію з якою можна ознайомитись у вкладці "Сертифікати".

Сідловий трійник терморезисторний - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати Сідлові трійники терморезисторні можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах України: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Транс-Квадро.