Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Перехід редукційний стиковий 225/110 мм литий SDR11

* ціна актуальна на 01.03.2023Перехід редукційний стиковий - це фітинг для стикової зварки поліетиленових труб. Лита редукція PE-100 SDR11 використовується для з'єднання поліетиленових труб різного діаметру. Застосовується в мережах напірного водопостачання, газопостачання, технічного водопостачання та каналізаційних системах.

Сварка даного типу фітинга має на увазі наявність апарата стикового зварювання. В інших випадках можна використовувати фітинги терморезисторної зварки (наприклад зварювати двома терморезисторними муфтами).

Компанія "Пласт і Ко" з 2004 року є комплексним постачальником поліетиленових труб і фітингів, зокрема литих стикових фітингів декількох европейських брендів - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний фітинг в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури виробника.

Перехід стик ПЕ100 - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати редукційний перехід SDR11 можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах України: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію фітингів стикового зварювання.