Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Перехід ПЕ різьбовий 25 3/4" ЗР


Перехід ПЕ різьбовий - це фітинг для поліетиленових труб від німецького виробника SIMONA (Симона). Адаптер різьбовий 25 з зовнішньою різьбою 3/4 PE-100 SDR11 використовується для переходу з водонапірних ПЕ труб на запорну арматуру (наприклад кульовий кран). Адаптер - це цільнолитий виріб із зовнішньою різьбою, який приварюється терморезисторною муфтою. Різьба виконана з поліетилену. Різьбовий перехідник можна використовувати в мережах водопостачання з тиском до PN16.

Терморезисторне зварювання - справа не з простих і тут не обійтися без компетентної зварювальної бригади. Не слід проводити даний тип робіт самостійно. Роботу зі зварювання різьбових адаптерів можна проводити при температурах від -5°C до + 40°C. У противних випадках електрозварювання здійснюють в спеціальних тенти з обігрівальних або охолоджуючим обладнанням відповідно.

Перехід ПЕ різьбовий - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати різьбовий адаптер 25 3/4 ЗР можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Сімона.