Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Муфта терморезисторна 40 мм - це фітинг для поліетиленових труб польського виробника TRANS-QUADRO (Транс-Квадро). Муфта TQ 40 PE-100 SDR11 використовується для з'єднання водонапірних або газопровідних ПЕ труб однакового діаметра. При виробництві вбудовується мідна нагрівальна спіраль, дві клеми (контакти) для зварювальних апаратів та індикатори зварювання. В процесі терморезисторного зварювання внутрішня поверхня фітинга і зовнішня поверхня поліетиленової труби нагріваються і плавляться під певною температурою. Після охолодження Ви отримуєте монолітне, нероз'ємне з'єднання з передбачуваним терміном експлуатації близько 50 років.
електрозварна муфта 40

Терморезисторні з'єднувальні муфти для поліетиленових труб 40 мм Транс-Квадро йдуть з наклейкою, яка містить дані для зварювання: діаметр фітинга, час охолодження, напруга для зварювання, штрих-код. Штрих-код необхідний для автоматичного введення параметрів в зварювальний апарат для автоматизації процесу, щоб максимально виключити вплив людського фактора на якість з'єднання. Якщо ж, з якихось причин, штрих-код не спрацював, то на наклейці вказані необхідні параметри для їх ручного введення.
штрих-код trans-quadro

Терморезисторне зварювання - справа не з простих і тут не обійтися без компетентної зварювальної бригади. Не слід проводити даний тип робіт самостійно. Роботу з електрозварними муфтами можна здійснювати при температурах від -5 ° C до + 40 ° C. У противних випадках електрозварювання проводять в спеціальних тентах з обігрювальним або охолоджуючим обладнанням відповідно. Муфта водопровідна ПЕ100 діаметром 40 мм має низку істотних переваг, наприклад вони ідеальні для використання в системах з високим тиском і при дотриманні всіх зварних норм це найефективніший тип з'єднання. В цілому, це сучасний та грамотний вибір для з'єднання напірних труб з поліетилену, де міцність, надійність та стабільність системи водопостачання мають першорядне значення.

Компанія "Пласт і Ко" ось вже 15 років є представником польської фірми TRANS-QUADRO на території України - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний терморезисторний фітинг в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури терморезисторних фітингів. Також дана продукція має всю дозвільну документацію з якою можна ознайомитись у вкладці "Сертифікати".

транс квадро

Муфта терморезисторна 40 мм SDR11 - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Купити муфта електрозварна для ПЕ труб 40 можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах України: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Транс-Квадро.

фітинги для поліетиленових труб купити