Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Коліно терморезисторне 25 мм 45° SDR11 ПЕ100


Коліно терморезисторне - це фітинг для поліетиленових труб австрійського виробника AGRU (Агру). Коліно AGRU 25 під 45 градусів PE-100 SDR11 використовується для з'єднання водонапірних або газопровідних ПЕ труб з поворотом на 45 градусів. При виробництві вбудовується мідна нагрівальна спіраль, дві клеми (контакти) для зварювальних апаратів та індикатори зварювання. В процесі терморезисторного зварювання внутрішня поверхня фітинга і зовнішня поверхня поліетиленової труби нагріваються і плавляться під певною температурою. Після охолодження Ви отримуєте монолітне, нероз'ємне з'єднання з передбачуваним терміном експлуатації близько 50 років.

Терморезисторні відводи 25 мм під 45 гр. Агру йдуть з наклейкою, яка містить дані для зварювання: діаметр фітинга, час охолодження, напруга для зварювання, штрих-код. Штрих-код необхідний для автоматичного введення параметрів в зварювальний апарат для автоматизації процесу, щоб максимально виключити вплив людського фактора на якість з'єднання. Якщо ж, з якихось причин, штрих-код не спрацював, то на наклейці вказані необхідні параметри для їх ручного введення.

Терморезисторне зварювання - справа не з простих і тут не обійтися без компетентної зварювальної бригади. Не слід проводити даний тип робіт самостійно. Роботу з електрозварними відводами можна здійснювати при температурах від -5 ° C до + 40 ° C. У противних випадках електрозварювання проводять в спеціальних тентах з обігрювальним або охолоджуючим обладнанням відповідно.

Коліно терморезисторне - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати терморезисторне коліно можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах України: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Агру.