Незважаючи на аварійні відключення у м.Києві, в офісі нашої компанії завжди є світло, інтернет і ми працюємо у звичайному режимі з 09:00 - 17:00, крім вихідних.

(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
plastiko@ukr.net

Хомут обжимний компресійний для врізки 110х5/4"


Хомут для врізки - це фітинг для поліетиленових труб від італійського виробника UNIDELTA, який використовується для врізки у поліетиленову трубу. Використовується хомут Унідельта в мережах холодного водопостачання з тиском до PN16, в системах поливу, технічному водопостачанні, а також в каналізаційних системах. Хомут має внутрішню різьбу.

Спосіб монтажу фітингів UNIDELTA називається компресійним або затискним, оскільки при затягуванні вручну або спеціальним ключем обойми йде опресовування цангового кільця і його "вгризання" в поліетиленову трубу. Завдяки цьому такі фітинги і тримають високий тиск. В результаті з'єднання виходить роз'ємним - його можна в будь-який момент демонтувати і зібрати заново в іншому місці. Пластикові компресійні фітинги традиційно використовуються з поліетиленовими трубами. У більш рідкісних випадках їх використовують з іншими типами полімерних труб. Цангові фітинги традиційно мають високу опірність до хімічних речовин.

Компанія "Пласт і Ко" з 2004 року є комплексним постачальником поліетиленових труб і фітингів, зокрема компресійних фітингів Унідельта - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний фітинг в будь-яких обсягах і в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури виробника.

Хомут компресійний ВР - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати хомут Унідельта можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якою консультацією можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію Унідельта.