(044) 490-93-95
(068) 493-72-87
(097) 082-78-73
(068) 493-72-17
plastiko@ukr.net
> Список категорій
Труби поліетиленові ПЕ-100 Терморезисторні фітинги Trans-Quadro Фітинги для стикової зварки Компресійні фітинги Unidelta Сегментні фітинги Апарати стикової та терморезисторної зварки Гофровані труби та фітинги для зовнішньої каналізації Гофровані каналізаційні труби ПП Муфта гофрована з упором Муфта гофрована насувна Перехід з гофрованої труби на ПВХ (гладкий) Перехід з гофрованої труби на ПВХ (раструб) Редукція гофрована каналізаційна Коліно гофроване каналізаційне під 15° Коліно гофроване каналізаційне під 30° Коліно гофроване каналізаційне під 45° Коліно гофроване каналізаційне під 90° Трійник гофрований з переходом на ПВХ 45° Трійник гофрований з переходом на ПВХ 90° Трійник гофрований каналізаційний під 45° Трійник гофрований каналізаційний під 90° Заглушка гофрована каналізаційна Зовнішня каналізація ПВХ Внутрішня каналізація ПП Переходи ПЕ-сталь, цокольні вводи Крани ПЕ для підземної установки Запірна арматура Стрічка сигнальна Інші супутні товари
Труби гофровані каналізаційні виготовляються з поліпропілену (ПП). Основне призначення - це зовнішні безнапірні мережі промислової і побутової каналізації, а також дренаж. Висока кільцева жорсткість SN 8 двошарових гофрованих труб дозволяє використовувати їх при будівництві інженерних комунікацій в місцях з великим навантаженням: під автомагістралями, при будівництві транспортних розв'язок (мостів), на території аеропортів. Гофрована каналізаційна труба випускається у відрізках по 3м або 6м в діаметрах від Ø160 по Ø1000.
Компанія "Пласт і Ко" з 2004 року є комплексним постачальником каналізаційних труб і комплектуючих - ми завжди зможемо оперативно поставити необхідний обсяг в найкоротші терміни. Працюючи з нами Ви отримуєте 100% гарантію достовірності товару і гарантовану наявність всієї номенклатури виробника.

Каналізаційна гофрована труба - купити, ціна, прайс, інформація, фото


Придбати трубу каналізаційну безнапірну гофровану можна з нашого складу в м.Київ самовивозом або ж оформити доставку основними перевізниками України: Нова Пошта, САТ, Делівері. Ми здійснюємо оперативну доставку по наступних містах і обласних центрах: Київ, Полтава, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Кропивницький, Луцьк, Херсон, Вінниця, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Ужгород, Житомир, Рівне, Суми, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. За будь-якої консультації можна звертатися до наших фахівців у вкладці "Контакти" - ми підкажемо будь-яку необхідну Вам інформацію, опрацюємо запит, вишлемо детальні фото або дамо комерційну пропозицію на продукцію K2-KAH.